Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi markalarından Ege Yapı tarafından Ispartakule, Avcılar bölgesinde geliştirilen ModernYaka projesi, 462 konut ve 53 ticari üniteden oluşacak. Ege Yapı’nın panoramik göl manzaralı projesi ModernYaka, Küçükçekmece Gölü’nün kıyısında yükselecek.

Konumu itibarıyla İstanbul’un en değerli lokasyonlarından birine sahip projesi olarak öne çıkan ModernYaka, Avrupa Otoyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu bağlantı noktalarının yanı başında, şehrin ana akslarına yakınlığıyla da rahat bir erişim imkanı sunuyor. Yakın zamanda yapımına başlanılması planlanan Mahmutbey-Esenyurt metro hattının geçeceği güzergahın proje alanımıza yakınlığı ile de ana arterlere kolay ulaşım fırsatı yakalanacak. Bu olanaklar neticesinde anında ana yollara bağlanılacak ve sadece yürüyüş mesafesinde metro duraklarına hızlıca erişilebilecek.

Panoramik göl manzarasına sahip, bölgenin genel dokusunu bozmadan çevreye katkı sağlayacak şekilde tasarlanan ve yaklaşık 91 bin metrekare inşaat alanına sahip MondernYaka projesi, 1+1’den 4+1’e kadar minimum 5,5 metrekare büyüklüğünde geniş balkonlu farklı daire tiplerinden ve açık hava cadde mağazalarından oluşacak. Ailelere dönük yaşam alanı tasarımıyla hayata geçecek ModernYaka projesinden konut sahibi olanlar, yeşille iç içe bir hayatın keyfini yaşayacaklar. Kapalı yüzme havuzu, fitness alanı, kafe alanı, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları ve dinlenme alanlarıyla ModernYaka, proje genelinde %70 oranında yeşil alan avantajı sunacak.

Lokasyon

İstanbul / Türkiye

Fonksiyonları

Konut, Serviced Apartments ve Ticari Üniteler

İnşaat Alanı

90.873 m²

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.