The Superior Living Kordon Istanbul Hakkında

The Superior Living Kordon İstanbul Konut Projesi Hakkında | Ege Yapı

Kazanç Garantili Suitiniz ile Geleceğinize Yatırım Yapın!

The Superior Living Kordon İstanbul, Türkiye’nin en güvenilir ve sürdürebilir başarı sağlayan gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketlerinden Ege Yapı tarafından yeni nesil gayrimenkul yatırım modeli olarak hayata geçirdi.  

İki yıl üst üste “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçilen Kordon İstanbul projesinin son etabı olarak hayata geçirilen “The Superior Living Kordon İstanbul” projesi satın alınan özel dekorasyonlu ünitelerin işletilmesi ile birlikte geleneksel gayrimenkul yatırımından çok daha fazla ve hızlı kazanç getirisi sağlıyor. Uzun ya da kısa süreli konaklama hizmetlerinin dışında yeme-içme servisi, açık hava toplantı, etkinlik alanları ve çalışma alanları ile hizmet veren profesyonel bir işletme modeli olan The Superior Living Kordon İstanbul, tamamı balkonlu, özel mobilya tasarımlı rezidanslar kapsıyor.  

Yapılan yatırımlar için 20 yıl boyunca kazanç sağlamayı garanti eden The Superior LivingKordon İstanbul modeli, Levent ve Maslak’ın yanı başında, çevresinde bulunan alışveriş merkezleri ve üniversiteler ile İstanbul’un en değerli merkezi noktalarından birinde eşsiz bir yatırım fırsatı sunuyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere farklı tip ve özelliklerde özel dekorasyonlu 3 farklı rezidans seçeneği bulunan The Superior Suites, özgün mimarisi ile de fark yaratıyor.

Geliştirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne soluk kazandıran Ege Yapı, farklı bölgelerdeki gelecek projelerinde de bu yatırım modelini sürdürmeyi hedefliyor.

Lokasyon

İstanbul / Türkiye

Fonksiyon

Süitler

İnşaat Alanı

17.185,00 m²

Tamamlanma Tarihi

2023

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.