İnsan Kaynakları

İNSAN KAYNAKLARI
YÜKSEK
MOTİVASYON
YENİLİKÇİ
VİZYON
AKILLI
MÜHENDİSLİK

İnsan Kaynakları

Ege Yapı; sektörel tecrübesi, bilgi birikimi ve yenilikçi bakış açısıyla, günümüz şartlarında sektörün gelişimine ve dönüşümüne katkı sağlayarak büyüyen bir organizasyon yapısına sahiptir.

Ege Yapı ailesi; şirketin kurumsal değerlerine bağlı olarak, değişen koşullara hızlı adapte olarak dönüşüm sağlayabilen ve tecrübelerini sonuç odaklı çözümlere dönüştürebilen uzman ve yetkinlik sahibi profesyonellerden oluşmaktadır.

Hayata geçirdiği prestijli ve marka değeri yüksek projelerle sektörde istihdam oluşturan, projelerinde görev alan tüm çalışanlarının mesleki gelişimlerine destek olan ve sektörde nitelikli iş gücü artışına katkı sağlayan şirketimizin insan kaynakları politikası, proaktif ve yenilikçi prensiplere sahiptir.

Ege Yapı, hızlı büyüyen dinamik yapısı ile koordineli olarak gelişen bir organizasyon yapısına sahip olmakla birlikte, kurumsal değerlerine ve geleneklerine bağlı bir şirket kültürüne sahiptir.

Ege Yapı’nın tüm çalışanları; mutlu ve huzurlu bir ortamda, öncü ve fark oluşturan projelerde yer alarak, hem kendilerine hem de sektöre vizyon kazandıran işlere imza atmanın ayrıcalığını yaşarlar.

EGE YAPI KARİYERİNİZDE DEĞER İNŞA EDER

Çalışanlarımızdan aldığımız güç ile büyüyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz.

Ege Yapı’nın İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığında gerçekleşir:

• Ege Yapı’nın sektörde çalışmak için özellikle tercih edilen bir şirket olmasını hedefleriz.

• Şirket olarak gelişim potansiyeli yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatabilecek olan adaylarla birlikte çalışmayı önemseriz.

• Rekabet etmekten kaçmayan, kendine olan güveni yüksek adaylar önceliğimizdir.

• Ege Yapı’nın ilkelerine uygun şekilde, çalışanlarımızın ve şirketimizin beklentilerini dengeleriz.

• Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir, gelişimlerine destek olur ve başarı için teşvik ederiz.

• İhtiyaçlarımızın karşılanmasında şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.

• İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.