BLOG
TR
TR
EN AR
Proje Web Sitesi
Yeriİnşaat Alanım2 Teslim TarihiFonksiyonları
Kimileri için büyük ayrıcalıklarla dolu bir yaşam, kimileri içinse büyük yatırım seçenekleri. Size dolu dolu bir yaşam sunmak, bizim için büyük bir zevk.

BATIŞEHİR


Spor alanları, okulu, otelleri ve yeşil alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam alanı!

BİLGİ TALEP FORMU

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMUNU DOLDURUN, HERKESTEN ÖNCE SİZİ ARAYALIM.
Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

Her şeyin yanı başınızda olduğu tek şehir!

Lüks mağazaların yer aldığı alışveriş caddesinden Doğa Okulları'na, ofislerden spor merkezine kadar birçok ayrıcalık Batışehir'de sizi bekliyor.
ALIŞVERİŞ CADDESİ

Alışveriş keyfini Batışehir’de yaşayın! Seçkin dünya markalarının buluştuğu 121 farklı mağaza, BatıCadde’de bir adım uzağınızda!

ULAŞIM

Evinize ve işinize giderken trafikte zaman kaybetmekten istemiyorsanız, Batışehir tam size göre! TEM Otoyolu ve E-5’in kesiştiği noktadan şehrin her noktasına, zaman kaybetmeden ulaşın.

OTEL

Misafirlerinize hem lüksü hem de konforu yaşatın! Merkezi lokasyonları ve yüksek standartlı hizmet kaliteleriyle, Four Points by Sheraton Otel ve Radisson Blu Residence Batışehir’de.

OKUL

Çocuklarınızın geleceği Doğa Okulları ile güvence altında! Türkiye’nin öncü eğitim kurumu Doğa Okulları ile çocuklarınızın hem evi hem de okulu Batışehir’de!

PREMIUM LOUNGE

Günün yorgunluğunu Premium Lounge ile evinizin yanı başında sosyalleşerek atın, Batışehir’li olmanın ayrıcalıklarını yaşayın.