BLOG
TR
TR
EN AR
Proje Web Sitesi
Yeriİnşaat Alanım2 Teslim TarihiFonksiyonları
Sevdiklerinize hayallerini kurduğu geleceği armağan edeceğiniz KORDON İSTANBUL; mimarisi, muhteşem lokasyonu ve hayatınıza katacağı ayrıcalıklı tatlarıyla mükemmel bir yaşam için olduğu kadar eşsiz bir yatırım için de çok özel bir adres...

KORDON İSTANBUL


BİR İZMİR EFSANESİDİR KORDON...
Gidenlerin dönmek, kalanların da hiç ayrılmak istemediği ömre bedel bir aşktır... İstanbul’un Kordon’u işte bu duygularla yükseliyor. Tüm bu güzellikler Kordon İstanbul’da sizi bekliyor.

BİLGİ TALEP FORMU

DETAYLI BİLGİ İÇİN FORMUNU DOLDURUN, HERKESTEN ÖNCE SİZİ ARAYALIM.
Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

KORDON İSTANBUL’da doğanın her rengine yeniden hayran kalacaksınız.

Yenilikçi mimarisiyle tasarlanmış konutları, eşsiz peyzaj ve rekreasyon alanları, alışveriş caddesi, zengin sosyal alanları, en güzel anlarınızı paylaşacağınız restoran ve kafeleri, zamansız keyifleriyle ömre bedel bir yaşam sunuyor.
Lokasyon

Maslak ve Kağıthane’nin buluşma noktasında bulunan Kordon İstanbul’da şehrin tam kalbinde olacaksınız.

Alışveriş

Eczaneden kuaföre, kafelerden butiklere kadar zengin seçenekleri ile ihtiyaç duyduğunuz her şey Alışveriş caddesi ile elinizin altında olacak.

Peyzaj

Yeşilin en güzel tonlarının suyun mavisiyle buluştuğu yerde… Şehrin içinde doğayı yaşayacaksınız.

Ulaşım

TEM ve E-5 bağlantısının yanı sıra metro, havaray yakınlığıyla dikkat çeken ve Tarihi Haliç- Kemerburgaz Dekovil Hattı’nın yanı başında olması Kordon İstanbul sakinlerine ulaşım kolaylığı sağlayacak.

Kordon Life Club

Sosyal alanlarda her gün yeni bir hobiyi deneyimlerken aynı zamanda tutkularınızı da yaşama fırsatı bulacaksınız.